Suplování:   Pondělí 23.5.2022

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Krejčová Hana (PN)

Zeh

Zeh

Zeh

-

-

Vych

Vych

   

Nesvadbíková Jana (UJ)

   

-

Posp

Tyl

       

Změny v rozvrzích tříd:

7.C

5.hod

Vv

   

supluje

Tylová Veronika

(Nes)

8.A

4.hod

Cj

   

supluje

Pospíšilová Alice

(Nes)

 

 

Suplování:   Úterý 24.5.2022

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

8.B

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

8.C

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Fialová Monika (PedD)

-

-

-

-

..

-

..

..

..

Krejčová Hana (PN)

Dla

Zeh

Zeh

-

Vych

       

Najbrová Eva (Ex)

Juř

-

Czop

Kom

Kyt

Kyt

-

-

-

Nesvadbíková Jana (PedD)

-

-

-

-

Mich

Vop

-

..

..

Přikryl Tomáš (PedD)

Kyt

Jak

Juř

-

Něm

-

Si

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Fialová Monika

1.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Nesvadbíková Jana

1.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Přikryl Tomáš

1.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Změny v rozvrzích tříd:

5.B

2.hod

Vla

   

supluje

Jakubíková Ivana

(Přik)

 

5.hod

InfP

Inf2

(IT 2)

spojí

Němcová Jaromíra

(Přik)

6.C

1.hod

Z

   

supluje

Kytlicová Marketa

(Přik)

7.A

3.hod

Cj

   

supluje

Czopniková Markéta

(Naj)

 

5.hod

Vv

   

supluje

Michalíková Jana

(Nes)

 

6.hod

Vv

   

supluje

Vopalecká Lenka

(Nes)

7.B

4.hod

Cj

   

supluje

Komárová Jarmila

(Naj)

 

6.hod

D

   

supluje

Kytlicová Marketa

(Naj)

7.D

3.hod

Z

   

supluje

Juřenová Hana

(Přik)

8.A

7.hod

InfP

Inf1

(IT 1)

spojí

Sika Martin

(Přik)

 

8.hod

Vv

   

odpadá

 

(Nes)

 

9.hod

Vv

   

odpadá

 

(Nes)

9.B

1.hod

D

   

supluje

Juřenová Hana

(Naj)

9.C

5.hod

D

   

supluje

Kytlicová Marketa

(Naj)

Pedagogický dohled u třídy:

8.B, 1.- 9. hod - Fialová Monika

8.C, 1.- 9. hod - Přikryl Tomáš

 

 

Suplování:   Středa 25.5.2022

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

5.B

Sem

Sem

Sem

Sem

Sem

Sem

     

5.C

Sem

Sem

Sem

Sem

Sem

       

8.B

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

8.C

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Fialová Monika (PedD)

Kom

Czop

-

-

-

-

Si

-

-

Krejčová Hana (PN)

Zeh

Zeh

Dla

Zdra

Zdra

       

Martinková Lenka (PedD)

..

..

..

..

..

       

Najbrová Eva (Ex)

Mich

Juř

Kyt

..

-

Šla

..

-

-

Nesvadbíková Jana (PedD)

-

..

Kom

Czop

Zar

Kri

-

..

..

Odložilová Pavla (PedD)

..

..

..

..

..

..

     

Přikryl Tomáš (PedD)

-

-

Hrab

Hof

..

-

..

-

-

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

IT 1

Absc

Absc

Absc

Absc

         

IT 2

Absc

Absc

Absc

Absc

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Fialová Monika

1.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Martinková Lenka

1.- 5. hod Obecný pedagogický dozor

Nesvadbíková Jana

1.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Odložilová Pavla

1.- 6. hod Obecný pedagogický dozor

Přikryl Tomáš

1.- 9. hod Obecný pedagogický dozor

Změny v rozvrzích tříd:

6.C

5.hod

Vv

   

supluje

Zarivná Eva

(Nes)

 

6.hod

Vv

   

supluje

Krištofová Magdalena

(Nes)

7.A

3.hod

Z

   

supluje

Hrabina Romana

(Přik)

 

6.hod

D

   

supluje

Šlachtová Tereza

(Naj)

7.B

1.hod

Cj

   

supluje

Michalíková Jana

(Naj)

7.C

3.hod

D

   

supluje

Kytlicová Marketa

(Naj)

8.A

2.hod

   

supluje

Czopniková Markéta

(Fi)

 

3.hod

Cj

   

supluje

Komárová Jarmila

(Nes)

 

4.hod

Z

   

supluje

Hofmanová Kateřina

(Přik)

 

7.hod

VkeZ

   

supluje

Sika Martin

(Fi)

9.A

2.hod

D

   

supluje

Juřenová Hana

(Naj)

 

4.hod

Esv

   

supluje

Czopniková Markéta

(Nes)

9.B

1.hod

   

supluje

Komárová Jarmila

(Fi)

 

7.hod

D

   

odpadá

 

(Naj)

 

8.hod

Vv

   

odpadá

 

(Nes)

 

9.hod

Vv

   

odpadá

 

(Nes)

Pedagogický dohled u třídy:

5.B, 1.- 6. hod - Odložilová Pavla

5.C, 1.- 5. hod - Martinková Lenka

8.B, 1.- 9. hod - Fialová Monika

8.C, 1.- 9. hod - Přikryl Tomáš

 

Zpracováno v systému Bakaláři